MANSORY

Aistra britų prabangiems automobiliams

MANSORY istorija

Britų prabangūs automobiliai ir ypatingas jų stilius visada buvo Kourosh Mansory aistra. Šios savo aistros vedamas, daugelį metų praleido Anglijoje. Asmeniškai įsipareigojo puoselėti tokias automobilizmo vertybes kaip tradicijos, meistriškumas ir technologijos. Jau 1989 m. įkūrus įmonę, ypatingas dėmesys buvo skiriamas „Rolls Royce”, „Bentley”, „Aston Martin” ir „Ferrari” prekiniams ženklams. 2001 m. viduryje įmonė persikėlė iš Miuncheno į Fichtelgebirge. Naujoje savo buveinėje Brandoje, esančioje netoli Bairoito, kuris garsėja Vagnerio festivaliu, kvalifikuota komanda gamina aukščiausios klasės tiuningo elementus automobiliams. Perėmusi verslo padalinį „Porsche-Tuning” iš Šveicarijos bendrovės „Rinspeed AG”, 2007 m. lapkritį MANSORY papildomai išplėtė savo produktų asortimentą. Pagrindinis dėmesys skiriamas „Porsche”, BMW ir „Range Rover” tiuningo ir priedų kūrimui ir pardavimui tarptautiniu mastu.             

Daugiau nei tradicija, daugiau nei lenktynės

MANSORY

Aukščiausio techninio lygio produkcija, derinama su meistriškumu ir prabangiausiomis medžiagomis – toks yra korporacijos MANSORY kokybės standartas. Harmoningai sukurtos aerodinaminės programos, itin lengvi aliuminio ratlankiai ir galingas variklio našumo patobulinimas – tai MANSORY technologinės programos pagrindas. Asortimentą papildo aukštos kokybės priedai ir stilinga interjero įranga. Nesvarbu, ar tai būtų dinamiškai ryškus ar ekstravagantiškas ir kilnus, MANSORY interjeras suteikia komforto ir pasitikėjimo.

„MANSORY Design & Holding GmbH” siūlo tik išskirtinai savo sukurtas modifikacijas. Šiuo metu MANSORY dirba daugiau kaip 200 specialistų, o MANSORY įgyvendina beveik visas savo išskirtinių klientų svajones apie automobilį. Vokietijoje, Šveicarijoje ir per pasirinktus partnerius, visame pasaulyje.