SWD RHEINOL

Alyva pagaminta Vokietijoje

„Swd” yra vidutinio dydžio nepriklausoma bendrovė, kuri atsirado iš buvusios „FINA Schmierstoffwerk Duisburg”. Jau daugiau kaip 50 metų „Swd” kuria, gamina ir platina aukštos kokybės tepalus ir specialius produktus. Prekės ženklas Swd-Rheinol® egzistuoja nuo 1998 m.

Gaminami produktai atitinka nacionalinius ir tarptautinius standartus ir yra kruopščiai prižiūrimi savo nuosavoje kokybės laboratorijoje.

Swd yra akredituota pagal DIN EN ISO 9001, ISO/TS 16949 ir OHSAS 18001:1999.
Tiekia prekes žinomoms naftos bendrovėms, plieno gamykloms, mechaninės inžinerijos ir transporto paslaugų įmonėms, žemės ūkio, miškininkystės, statybų ir automobilių pramonei, vietos valdžios institucijoms ir mineralinių alyvų pardavėjams. Įmonės gaminių taip pat rasite statybinių prekių parduotuvėse ir atsarginių dalių parduotuvėse.

Įmonės patalpos užima 52 000 m² plotą ir yra Duisburge, Šiaurės Reino-Vestfalijos žemėje, Vokietijoje, didžiausiame Europos vidaus uoste. Swd priklauso 20 000 m² moderniausių sandėliavimo patalpų, skirtų vandenims pavojingiems skysčiams sandėliuoti ir saugoti. Duisburgo gamykloje yra

Įmonės vieta Duisburge (Vokietija) siūlo:

  • krantinę
  • geležinkelio liniją
  • tiesioginę prieigą prie greitkelio

ir puikią logistikos infrastruktūrą, idealiai pritaikytą operatyviam pristatymui klientui.